Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jason Reitman |
5,3
|
|
Brian Smrz
(reżyser drugiej ekipy)
|
1,0
|
|
Jason Blumenfeld
(asystent)
|
||
Lorie Gibson
(asystent)
|
||
Joel Kennedy
(asystent)
|
||
Stephen Kievit
(asystent)
|
||
Emily Miller
(asystent)
|
||
Paul Schmitz
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Rusty Mahmood
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Dan Mansfield
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Jayson Merrill
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Matthew D. Smith
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Tony LaHaye
(asystent-stażysta)
|
||
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gil Kenan |
6,0
|
|
Jason Reitman |
5,3
|
|
Joecy Shepherd
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Suzanne C. Swindle
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sherra Bridgewater
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Alicja Petruszka
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ivan Reitman
producent
|
7,1
|
|
Dan Aykroyd
producent wykonawczy
|
7,3
|
|
Michael Beugg
producent wykonawczy
|
||
Jason Blumenfeld
producent wykonawczy
|
||
Jason Cloth
producent wykonawczy
|
||
Aaron L. Gilbert
producent wykonawczy
|
||
Amie Karp
producent wykonawczy
|
||
Gil Kenan
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Joe Medjuck
producent wykonawczy
|
||
Tom Pollock
producent wykonawczy
|
||
Erica Mills
współproducent
|
||
Eric Reich
współproducent
|
||
Bryan Yaconelli
współproducent
|
||
Suraj Maraboyina
współproducent wykonawczy
|
||
Adam Somer
współproducent wykonawczy
|
||
Tylre Synclair
producent (asystent)
|
||
Darin Wilson
kierownik produkcji
|
||
Hà Lê
kierownik produkcji
|
||
Robert Keyghobad
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Kristin Breitkreutz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Abhinav Goyal
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tyler Heiligsetzer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brad Jenkins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Grayson Lang
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joe Reid
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ana-Alicia Reyes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ed Rochfort
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Rosenblum
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sloan Fischer
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Shrijeet Modi
kierownik postprodukcji
|
||
Bryan Yaconelli
nadzorca produkcji
|
||
Scott Trimble
nadzorca produkcji (Los Angeles)
|
||
Christopher Miller
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
S.J. 'JoJo' Fieger
koordynator produkcji
|
||
Rachel Howard
koordynator produkcji
|
||
Meghan Westelmajer
koordynator produkcji
|
||
Gavin Biedler
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Sam Gainer
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Callahan New
koordynator produkcji (stażysta)
|
||
Shawna Cox
koordynator produkcji (stażysta)
|
||
Thomas James Phillips
koordynator produkcji (stażysta)
|
||
Dorota Kaźmierska-Nyczek
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mckenna Grace
Phoebe
|
7,2
|
|
Finn Wolfhard
Trevor
|
7,1
|
|
Carrie Coon
Callie
|
||
Paul Rudd
Grooberson
|
6,9
|
|
Celeste O'Connor
Lucky
|
||
Logan Kim
Podcast
|
||
Bill Murray
Peter Venkman
|
7,9
|
|
Dan Aykroyd
Raymond Stantz
|
7,3
|
|
Ernie Hudson
Winston Zeddmore
|
6,9
|
|
Annie Potts
Janine Melnitz
|
||
Sigourney Weaver
Dana Barrett Venkman
|
7,8
|
|
Bokeem Woodbine
Domingo, szeryf
|
6,8
|
|
Marlon Kazadi
Thickneck
|
||
Sydney Mae Diaz
Swayze
|
||
J.K. Simmons
Ivo Shandor
|
7,5
|
|
Shawn Seward
Skittles
|
||
Billy Bryk
Zahk
|
||
Hannah Duke
Reseda
|
||
Paulina Alexis
Bunny
|
||
Danielle Kennedy
Babcia
|
||
Artoun Nazareth
Rufus
|
||
Crystal Roseborough
Crystal
|
||
Bob Gunton
Duch rolnika
|
7,1
|
|
Chiara Petersen
Dziewczyna z palnikiem
|
||
Emma Portner
Duch Gozera
|
||
Dusan Rokvic
Gospodarz
|
||
Stella Aykroyd
Medjuck, zastępca szeryfa
|
||
Kim Faires
Kelnerka
|
||
Josh Gad
Muncher (głos)
|
||
Shohreh Aghdashloo
Gozer (głos)
|
||
Oliver Cooper
Elton (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Bud Klasky
Mężczyzna w restauracji / Szeryf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Faith Louissaint
Pracownica baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracy Letts
Właściciel sklepu ze sprzętem komputerowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel D'Angelo Sparks
Klient Walmartu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Olivia Wilde
Gozer (niewymieniony w czołówce)
|
7,7
|
|
Iwo Wiciński
Trevor (polski dubbing)
|
||
Antonina Żbikowska
Phoebe (polski dubbing)
|
||
Waldemar Barwiński
Pan Grooberson (polski dubbing)
|
||
Katarzyna Dąbrowska
Callie (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Patrycja Grzywińska
Lucky (polski dubbing)
|
||
Paweł Szymański
Podcast (polski dubbing)
|
||
Ewa Kania
Dana Barret (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Zbigniew Suszyński
Dr Raymond Stantz (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Jacek Bursztynowicz
Dr Peter Venkman (polski dubbing)
|
||
Maciej Maciejewski
Szeryf Domingo (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Anna Apostolakis
Janine Melnitz (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Jakub Wieczorek
Dr Winston Zeddemore (polski dubbing)
|
||
Leon Charewicz
Ivo Šandor (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Elżbieta Gaertner
Kelnerka (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Karol Jankiewicz
(polski dubbing)
|
||
Filip Karaś
(polski dubbing)
|
||
Marta Markowicz
(polski dubbing)
|
||
Paweł Peterman
Lektor tytułu filmu (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Marek Robaczewski
Sprzedawca (polski dubbing)
|
8,0
|
|
Szymon Roszak
(polski dubbing)
|
||
Marcin Stec
Dr Egon Spengler (polski dubbing)
|
||
Paweł Szczesny
Właściciel mieszkania (polski dubbing)
|
||
Anna Szymańczyk
Policjantka dyżurna (polski dubbing)
|
||
Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Gozer (polski dubbing)
|
||
Janusz Wituch
(polski dubbing)
|
||
Anna Wodzyńska
Młoda Janine Melnitz (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Eric Steelberg
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Vincent Varga
(kierownik zdjęć)
|
||
Dana Gonzales
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia)
|
7,0
|
|
Larry Blanford
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
8,0
|
|
Rick Harris
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kim Olsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Andrew Sparke
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Joe Hirsch
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Michael E. Pacheco
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
David Richardson
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Rick Creswicke
(pomoc techniczna)
|
||
Shawn Elgby
(pomoc techniczna)
|
||
Jim La Verde
(pomoc techniczna)
|
||
Frederick Lawrence
(pomoc techniczna)
|
||
Nathan Maier
(pomoc techniczna)
|
||
Francis Padilla
(pomoc techniczna)
|
||
Alex Reno
(pomoc techniczna)
|
||
Amanda Trimble
(pomoc techniczna)
|
||
Willow Jenkins
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tyler Jinx Moore
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Travis Geib
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rob Simonsen |
7,0
|
|
Lisa Wells
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Danny Glicker | ||
Jenna Giacomelli | ||
Tracey Graham | ||
Caroline Patterson | ||
Sarah G. Schmidt | ||
Jacqueline Wazir | ||
Jade Graham
(Los Angeles)
|
||
Dawn Climie
(nadzorca kostiumów)
|
||
Carole Griffin
(nadzorca kostiumów)
|
||
Kevin Harrison
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jayna Mansbridge
(asystent)
|
||
Alexis Forte
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Dana E. Glauberman | ||
Nathan Orloff | ||
Vikram Dharankar | ||
Jitte Hoekstra | ||
Girish Takle |
7,0
|
|
Hà Lê
(dodatkowy)
|
||
Alexandra Andrus
(asystent)
|
||
Nick Ellsberg
(asystent)
|
||
Mike Fay
(asystent)
|
||
Jeff Mee
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
William Ross
dyrygent
|
5,0
|
|
William Ross
aranżer
|
5,0
|
|
Ross Gasworth
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Ridge Davis
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Jenni Olson
wykonawca muzyki (flet)
|
||
King Tri-Zi
wykonawca muzyki
|
||
Anthony Parnther
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Heba Thorisdottir
projektant makijażu: Paul Rudd
|
||
Gunther Schetterer
główny charakteryzator
|
||
Brigitte Reiss-Andersen
charakteryzator osobisty: Sigourney Weaver
|
||
Vasilios Tanis
charakteryzator osobisty: Paul Rudd
|
||
Patrick Baxter
efekty specjalne makijażu
|
||
Mike Fields
efekty specjalne makijażu
|
||
Pamela Goldammer
efekty specjalne makijażu
|
||
Geoff Redknap
efekty specjalne makijażu
|
||
Arjen Tuiten
efekty specjalne makijażu
|
||
Tanner White
efekty specjalne makijażu
|
||
Liz Lash
charakteryzator
|
||
Danielle Dawson
charakteryzator (asystent)
|
||
Chris Harrison-Glimsdale
nadzorca stylizacji
|
||
Joanne Jacobsen
nadzorca stylizacji
|
||
Mary Ann Valdes
fryzjer osobisty: Sigourney Weaver
|
||
R. Toi Rodchompu
perukarz
|
||
Karen Bartek
fryzjer
|
||
Aimee Macabeo
fryzjer
|
||
Michelle Nyree
fryzjer
|
||
R. Toi Rodchompu
fryzjer
|
||
Stephanie Rives
fryzjer (Los Angeles)
|
||
Scenografia | Ocena | |
François Audouy
scenograf
|
8,0
|
|
James Doh
scenograf
|
||
Ravi Bansal
dyrektor artystyczny
|
||
Bill Ives
dyrektor artystyczny
|
||
Scott Meehan
dyrektor artystyczny
|
||
Tom Reta
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
A. Todd Holland
dyrektor artystyczny (Los Angeles)
|
8,0
|
|
Nathan Blackie
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Joel Tobman
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Katrina Sainz
dyrektor artystyczny (asystent) (Los Angeles)
|
||
Paul Healy
dekorator wnętrz
|
||
Peter Lando
dekorator wnętrz
|
||
Kelsey Fowler
dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ehab Elhawary
dekorator wnętrz (druga ekipa)
|
||
Evan Spence
projektant wnętrz
|
||
Peter Stratford
projektant wnętrz
|
||
Ed Symon
projektant wnętrz
|
||
James Carson
grafik koncepcyjny
|
||
Thomas du Crest
grafik koncepcyjny
|
||
Wayne John Haag
grafik koncepcyjny
|
||
Didier Konings
grafik koncepcyjny
|
||
Brynn Metheney
grafik koncepcyjny
|
||
Jonathan Opgenhaffen
grafik koncepcyjny
|
||
Steffen Reichstadt
grafik koncepcyjny
|
||
Aaron Sims
grafik koncepcyjny
|
8,0
|
|
Bryan Wynia
grafik koncepcyjny
|
||
Milena Zdravkovic
grafik koncepcyjny
|
||
Phil Langone
scenopis obrazkowy
|
||
Marie Massolin
projektant graficzny
|
||
Patrick Zahorodniuk
projektant graficzny
|
||
R. Scott Doran
główny konstruktor dekoracji (Los Angeles)
|
||
Peter Zeman
główny konstruktor dekoracji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jeff MacIntyre
koordynator konstrukcji
|
||
Anthony Syracuse
koordynator konstrukcji (Los Angeles)
|
||
Justin DeSantis
koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ben Eadie
twórca rekwizytów
|
6,0
|
|
Kesar Lacroix
twórca rekwizytów
|
||
Daniel G. Roberts
twórca rekwizytów
|
||
Terry Shewchuk
twórca rekwizytów
|
||
Travis Shewchuk
twórca rekwizytów
|
||
Ephraim Harris
twórca rekwizytów (Los Angeles)
|
||
Kevin Galland
twórca rekwizytów (Los Angeles)
|
||
Landon Lott
ilustrator
|
||
Bryce McSorley
główny rekwizytor (Los Angeles)
|
||
Robert Sawchuk
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Cory Wills
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Luke Burton
rekwizytor
|
||
Chris Cortner
rekwizytor
|
||
Jack Crowells
rekwizytor
|
||
Pinky Dhaliwal
rekwizytor
|
||
Quinn C. Ford
rekwizytor
|
||
James Isaacson
rekwizytor
|
||
Steven Kajorinne
rekwizytor
|
||
David Leuw
rekwizytor
|
||
Nathan Longest
rekwizytor
|
||
Peter Lui
rekwizytor
|
||
Ashley MacMillan
rekwizytor
|
||
John McCourt
rekwizytor
|
||
Kevin Kuzyk
rekwizytor (asystent)
|
||
Brendan James Boyd
rekwizytor (asystent)
|
||
Max Gloeckler
główny rzeźbiarz
|
||
Serge Archambault
główny malarz
|
||
Loyola Lewis
główny malarz
|
||
Adrian Valdes
główny malarz (Los Angeles)
|
||
Martine Bilodeau
malarz
|
||
Barbara Chandler
malarz
|
||
Stephen Craig
malarz
|
||
Christine McDonald
malarz
|
||
Kim Morrison
malarz
|
||
Ashleigh Scott
malarz (Los Angeles)
|
||
Joel Hansen
główny stolarz
|
||
Richard Brouillet
stolarz
|
||
Matthew Carswell
stolarz
|
||
Sean Fidler
stolarz
|
||
Janine St. Jean
stolarz
|
||
Guillaume DeLouche
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Scott Sanders
projektant dźwięku
|
8,0
|
|
Chris Terhune
projektant dźwięku
|
||
Perry Robertson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Will Files
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Diego Perez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Terhune
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark Paterson
mikser ponownego nagrania
|
||
Will Files
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Zimmerman
montaż dźwięku
|
||
Lahiru Jay
montaż muzyki
|
||
Curt Sobel
montaż muzyki
|
||
Jordan Aldinger
montaż imitacji
|
||
Samuel Munoz
montaż imitacji
|
||
Tim Kuzniar II
dźwięk
|
||
Jeffrey Murias
dźwięk
|
||
Steven Morrow
mikser
|
||
Fernando Delgado
mikser (Los Angeles)
|
||
Matthew Cameron
mikser (dodatkowy)
|
||
Brad Martin
mikser (druga ekipa)
|
||
Craig Dollinger
mikrofoniarz
|
||
Abel Schiro
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Carson X. MacDonald
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jason Paradis
koordynator efektów specjalnych
|
||
Caius Man
koordynator efektów specjalnych (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Craig Tex Barnett
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Ilya Churinov
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Elia P. Popov
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
M Quinn
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Daniel Yeager
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Lars Jangaard
projektant animatroniki
|
||
Eric Frazier
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Franco Goss
efekty specjalne
|
||
Michael Kay
efekty specjalne
|
||
Jason Sheriff
efekty specjalne
|
||
Andrea Crookes
efekty specjalne (asystent)
|
||
Brian Beaulieu
efekty specjalne (asystent)
|
||
Michael 'Tiny' Alcorn
technik
|
||
Brian Beaulieu
technik
|
||
Matthew Bouchard
technik
|
||
Michael Gibney
technik
|
||
Amber Mari
technik
|
||
Carson O'Dell
technik
|
||
Justin Sofio
technik
|
||
Marc Tantin
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Guy Bews
koordynator kaskaderów
|
||
Marny Eng
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Peter Bews
kaskader dublujący: Dan Aykroyd
|
||
Marshall Bingham
kaskader dublujący: Ernie Hudson
|
||
Sally Bishop
kaskader dublujący: Carrie Coon
|
||
Nilo Ghajar
kaskader dublujący: Celeste O'Connor
|
||
Leif Havdale
kaskader dublujący: Finn Wolfhard
|
||
Jeff Sanca
kierowca kaskader
|
||
Brett Smrz
kierowca kaskader
|
||
David Edgar
układacz
|
||
Peter Bews
kaskader
|
||
Tommy Clarke
kaskader
|
||
Chad Cosgrave
kaskader
|
||
Danny Hospes
kaskader
|
||
Haffiz Anwar
główny animator
|
||
Pascal Blais
główny animator
|
||
Joel Meire
animator postaci
|
||
Rahul Bhadri
animator
|
||
Guerrina Camilla
animator
|
||
Rafael Cardenas
animator
|
||
Evan Clover
animator
|
||
Jonathan Brown
animator
|
||
Karrina Hooper
animator
|
||
Diana Morawski
animator
|
||
Sianoosh Nasiriziba
animator
|
||
Akhileshwar Prasad
animator
|
||
Jack Preston
animator
|
||
Nazanin Yaghoobi Rafi
animator
|
||
Colin Tunnicliffe
animator
|
||
Steve Tsang
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Corinne Clark
dobór obsady (Kanada)
|
||
Jennifer Page
dobór obsady (Kanada)
|
||
Emily Bohbrink
dobór obsady (asystent)
|
||
Alyson Lockwood
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kim Winther
dodatkowy dobór obsady
|
||
Suzy Gionette
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Tony LaHaye
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Mara Stevens
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Jason Nolan
dokumentacja scenograficzna
|
||
Murray Ord
dokumentacja scenograficzna
|
||
Bruce L. Brownstein
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ken Noda
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jason Nolan
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Lazlo Uhrik
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Michael Chickey
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Anthony Garcia
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Luke Antosz
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Caitlin Burnett
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Corey Hoffman
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Joe 'Reid' Hricziscse
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
David Laird
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Chad Stanley Martin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Alexander McGregor
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Gheenl Miguel
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Michael Noble
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Shauna Nolan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kira Roberts
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ryan Rousseau
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Shawn Savard
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Adrienne Sharma
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Chloe Smyth
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Tisha Jefferson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Los Angeles)
|
||
Alison Innis
menedżer obiektów zdjęciowych (stażysta)
|
||
Amer Alameddine
dyrektor techniczny
|
||
Jose Alcivar
dyrektor techniczny
|
||
Kevin Antony
dyrektor techniczny
|
||
Steven Bills
dyrektor techniczny
|
||
Remi Bitawi
dyrektor techniczny
|
||
Arun Kumar Boyidapu
dyrektor techniczny
|
||
Jordan Cario
dyrektor techniczny
|
||
Deepak Choudhary
dyrektor techniczny
|
||
Kevin Couture
dyrektor techniczny
|
||
Dominic Coyle
dyrektor techniczny
|
||
Vishal Darkunde
dyrektor techniczny
|
||
Menno Dijkstra
dyrektor techniczny
|
||
Dominic Edwards
dyrektor techniczny
|
||
Karim el Qattan
dyrektor techniczny
|
||
Jared Foulds
dyrektor techniczny
|
||
Pulkit Gehlot
dyrektor techniczny
|
||
Chady Ghorayeb
dyrektor techniczny
|
||
Gourav Ghosh
dyrektor techniczny
|
||
Arvind Keru Kachare
dyrektor techniczny
|
||
Shadab Kazi
dyrektor techniczny
|
||
Naveen Kumar
dyrektor techniczny
|
||
Daniel Labossiere
dyrektor techniczny
|
||
Chiara Licandro
dyrektor techniczny
|
||
Wayne Lim
dyrektor techniczny
|
||
Steffan Lones
dyrektor techniczny
|
||
Alexandra LoRusso
dyrektor techniczny
|
||
Masod-Nasir
dyrektor techniczny
|
||
Shubham Mehta
dyrektor techniczny
|
||
Eric Moliner
dyrektor techniczny
|
||
Paschalis Mourikas
dyrektor techniczny
|
||
Deshpandey Pushkar
dyrektor techniczny
|
||
Sreenivasa Rao Reddi
dyrektor techniczny
|
||
Valentina Rosselli
dyrektor techniczny
|
||
Anik Roy
dyrektor techniczny
|
||
Sujeet Samant
dyrektor techniczny
|
||
Aleksandr Saraev
dyrektor techniczny
|
||
Agnimitra Sarkar
dyrektor techniczny
|
||
Shane Simpson
dyrektor techniczny
|
||
Kamaljeet Singh
dyrektor techniczny
|
||
Irena Steinnagel
dyrektor techniczny
|
||
Mark Stewart
dyrektor techniczny
|
||
Apurv Swami
dyrektor techniczny
|
||
Marco van der Merwe
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Van Midde
dyrektor techniczny
|
||
Seppe Vangrunderbeek
dyrektor techniczny
|
||
Duarte Victorino
dyrektor techniczny
|
||
Angel Villaseñor
dyrektor techniczny
|
||
Sumit Narendra Vispute
dyrektor techniczny
|
||
Sujit Zinjad
dyrektor techniczny
|
||
Lexi Young
dyrektor techniczny
|
||
Eric Hp Wong
dyrektor techniczny
|
||
Kalie Hopkin
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Lauren Aspden
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Mikael Betru
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jamie Edwards
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Alberto Herrera
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Mehul Jhaveri
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Vasilis Karatziva
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Heather Martini
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Vishal Rustgi
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Basak Bagirkan
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Tara Conley
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Philipp Wolf
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Janet Yale
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jacquie Barnbrook
producent efektów wizualnych
|
||
Daniel Chemtob
producent efektów wizualnych
|
||
Kerry Joseph
producent efektów wizualnych
|
||
Michelle Kee
producent efektów wizualnych
|
||
Jesse Morrow
producent efektów wizualnych
|
||
Sarah Moussaif
producent efektów wizualnych
|
||
Sara Emack
producent efektów wizualnych (Vancouver)
|
||
Katy Mummery
producent efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Michael 'Tiny' Alcorn
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aharon Bourland
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dan Breckwoldt
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Carlos Caballero Valdés
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sid Jayakar
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pier Lefebvre
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joe Long
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Raul Perez
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alessandro Ongaro
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sébastien Raets
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chris Van Dyck
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bartlomiej Olejniczak
nadzorca efektów wizualnych (Montreal)
|
||
Raymond Chen
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Beril Bozdere
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tatiana Bozzo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kate Elum
koordynator efektów wizualnych
|
||
Edan Hopper
koordynator efektów wizualnych
|
||
Davin Hun
koordynator efektów wizualnych
|
||
Praveen Kanshi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kamaira LeBlanc
koordynator efektów wizualnych
|
||
Balaji Lokesh
koordynator efektów wizualnych
|
||
Teri Matthews
koordynator efektów wizualnych
|
||
Malinda McGuire
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shrijeet Modi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Elizabeth Mrad
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jaime Ormston
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jake Russell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sammy Shikaze
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dylan St. Aubin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Samantha White
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aaron Fickling
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Erik Gonzalez
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ummi Gudjonsson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Patrick Harboun
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Fady Kadry
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Frederik Lillelund
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Francois Madere
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Michael Smith-Kennard
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Dmitry Vinnik
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Carlo Monaghan
nadzorca obrazu cyfrowego
|
||
Roxana Loncea
grafik komputerowy
|
||
Daniel Axelsson
modelarz cyfrowy
|
||
William Bell
modelarz cyfrowy
|
||
Florence Ciuccoli
modelarz cyfrowy
|
||
K.G. Ginu
modelarz cyfrowy
|
||
Mabel John
modelarz cyfrowy
|
||
Rick Harris
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hazel Weatherall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mickaël Léger
nadzorca komponowania
|
||
Eoin O'Sullivan
nadzorca komponowania
|
||
Aleksandra Sienkiewicz
nadzorca komponowania
|
||
Sornalingam
nadzorca komponowania
|
||
Paul Arion
układ graficzny
|
||
Gustavo Bertran Jimenez
układ graficzny
|
||
Sandra Murta
układ graficzny
|
||
Nikhil Parab
układ graficzny
|
||
Benoit Terminet Schuppon
układ graficzny
|
||
Rogelio Rodriguez
układ graficzny (Vancouver)
|
||
Ruth Asensio
układ graficzny (Montreal)
|
||
Romain Bayle
artysta matowy
|
||
Giorgio Iovino
artysta matowy
|
||
Kobi Moldavski
artysta matowy
|
||
Sara Skirda
artysta matowy
|
||
Heather Taylor
montaż efektów wizualnych
|
||
Jean-Baptiste Scraire-Gingras
montaż efektów wizualnych
|
||
Chantal Partamian
montaż efektów wizualnych
|
||
Hà Lê
montaż efektów wizualnych
|
||
Athena Han
montaż efektów wizualnych
|
||
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
|
||
Michael 'Tiny' Alcorn
efekty wizualne
|
||
Kazimi Amir
efekty wizualne
|
||
Sanchit Anant
efekty wizualne
|
||
Chris Antonini
efekty wizualne
|
||
Lorna Barnshaw
efekty wizualne
|
||
Kali Bateman
efekty wizualne
|
||
Paul Boyd
efekty wizualne
|
||
Charley Carlat
efekty wizualne
|
||
Martin Chabannes
efekty wizualne
|
||
Arjun Chadha
efekty wizualne
|
||
Gourij Choudhari
efekty wizualne
|
||
Alvaro Garcia Morales
efekty wizualne
|
||
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
|
||
Lahiru Jay
efekty wizualne
|
||
Jan Jinda
efekty wizualne
|
||
Chris LeDoux
efekty wizualne
|
||
Michael Lemon
efekty wizualne
|
||
Vitalii Prykhodko
efekty wizualne
|
||
Imran Ahmed Raichuri
efekty wizualne
|
||
Ranit Sadhukhan
efekty wizualne
|
||
Ghosh Sanjay
efekty wizualne
|
||
Mohammad Sarim
efekty wizualne
|
||
Sanket Kumar Sharma
efekty wizualne
|
||
Cathy Shaw
efekty wizualne
|
||
Virginie Caroline Simard
efekty wizualne
|
||
Doug Spilatro
efekty wizualne
|
||
Jaclyn Stauber
efekty wizualne
|
||
Sai Kumar Sunnam
efekty wizualne
|
||
Christoph Westphal
efekty wizualne
|
||
Priyank Chaurasia
główny zecer
|
||
Natalia Diaz
główny zecer
|
||
Jakub Pruszkowski
główny zecer
|
||
Donald Tse
główny zecer
|
||
Mike Accettura
zecer
|
||
Camil Adell
zecer
|
||
Akashsaini
zecer
|
||
Kanika Andrew
zecer
|
||
Alexy Auffeves
zecer
|
||
Tarina Averill
zecer
|
||
Jason Lanier Brown
zecer
|
||
Ben Case
zecer
|
||
Arjun Chadha
zecer
|
||
Hunter Chase
zecer
|
||
John Abraham Chempil
zecer
|
||
Monali Sinha Chowdhury
zecer
|
||
Daniel Chung
zecer
|
||
Pascal Clement
zecer
|
||
Michal Daniel Bental
zecer
|
||
Victor Manuel Enríquez Díaz
zecer
|
||
Selena Farkas
zecer
|
||
Fathima Feminò
zecer
|
||
Stephen A. Gall
zecer
|
||
Javier Garcia del rio Beneyto
zecer
|
||
Ankush Gawande
zecer
|
||
Shreyas Gujrati
zecer
|
||
Drew Higgs
zecer
|
||
Andrew Hogden
zecer
|
||
Martin Humphrey
zecer
|
||
Erik T. Jensen
zecer
|
||
Zahid Jiwa
zecer
|
||
Pratik Kalbende
zecer
|
||
Vikas Kaushal
zecer
|
||
Aren Kittilsen
zecer
|
||
Daryl Klein
zecer
|
||
Maksim Koen
zecer
|
||
Alberto Landeros
zecer
|
||
Jooyong Lee
zecer
|
||
Leon Lin
zecer
|
||
Leo Luxford
zecer
|
||
Jai Mehta
zecer
|
||
Milton Muller
zecer
|
||
Thierry Muller
zecer
|
||
Adwait Page
zecer
|
||
Akash Pakhidde
zecer
|
||
Praveen Kumar Sharma Parasnath
zecer
|
||
Melvin Pereira
zecer
|
||
Ricardo Quintero
zecer
|
||
Marko Radinkovic
zecer
|
||
Samuel Rainville-Bell
zecer
|
||
Akshay Rana
zecer
|
||
Fenner Rockliffe
zecer
|
||
Kenneth Sales
zecer
|
||
Lolly Sawant
zecer
|
||
Baravalia Swapnil
zecer
|
||
Rohan Tirkey
zecer
|
||
Alan Torres
zecer
|
||
Tanzir Uzzaman
zecer
|
||
Marcel Vanderwekken
zecer
|
||
Devendra Verma
zecer
|
||
Rahul Verma
zecer
|
||
Mike Wearing
zecer
|
||
Jeong Won Jang
zecer
|
||
Yoon See Ng
zecer (Vancouver)
|
||
Travis Paciocco
animator (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…